Grand Prix Opolszczyzny, MPP na szczeblu Okręgu

Sezon ligowy dobiegł końca, przed nami bardzo bogaty okres turniejowy. Rozpoczynamy cykl zawodów Grand Prix Opolszczyzny 2022 (GPO) , na podobnych zasadach jak w latach poprzednich.

 Regulamin Grand Prix Opolszczyzny 2022

GP Opolszczyzny 2022 eliminacje

Cały cykl otwieramy turniejem w Branicach w dniu 21.05.2022r, terminy kolejnych turniejów GPO 2022 będą na bieżąco podawane na stronie OZBS.

W dniu 11.06.2022 roku w hotelu Weneda odbędzie się finał MPP na szczeblu Okręgu. Będzie to jednocześnie drugi turniej z cyklu GPO 2022. Podobnie jak w latach poprzednich w finale MPP na szczeblu Okręgu mogą uczestniczyć zawodnicy którzy uzyskają kwalifikacje w turniejach eliminacyjnych, posiadający odpowiednio wysoki łączny poziom WK oraz medaliści z lat poprzednich. Zasady podobne jak w latach poprzednich:

Mistrzostwa Polski Par na szczeblu Okręgu 2022 roku

 

Zgłoszenia par uprawnionych, wyrażający chęć występu w finale MPP na szczeblu Okręgu, należy zgłosić najpóźniej do dnia 06.06.2022 roku poprzez uruchomioną w najbliższych dniach platformę internetową lub droga e-mailową do jednego z członków Zarządu. W Finale nie przewiduje się nagród finansowych a jedynie możliwość dofinansowania wyjazdu na finał MPP na szczeblu centralnym. Dodatkowe informacje otrzymasz także w formie Komunikatu 2_2022:

Komunikat 2-2022 Zarządu OZBS

 Z poważaniem

Andrzej Skotniczny

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *